TR

Antre Dekorasyonu

Anasayfa / Yazılar / Antre Dekorasyonu

Genellikle küçük antreler olan evlerde hem ayakkabılık olarak hem de palto, mont vb. giysi asmak için portmanto kullanılması gereklidir. Dağınıklığı toparlayacak ve daraltmayacak ferah gösterecek, mobilya tasarımı yerine göre olmalı ve güzel objeler kullanarak mobilya tasarımına destek vermeli  kapaklı veya çekmeceli mobilya modelleri tercih edilmelidir. Çeşitli mobilya ve aksesuarlarla geniş antre sıcak ve kullanışlı olabilir.

Portmanto evin bir parçası algılanması için renginin ve çizgilerinin kapılara, evin diğer mobilyalarına ve mekanın dar veya geniş olması halinde renginin açık veya koyu tonlarda uygun seçilmesi dekorasyonda bir bütünlük yaratır ve böylelikle portmanto girişte tek başına bir dolap gibi algılanmaz bir bütün olur..

Ant renizde yer açmak ve dağınıklığı gidermek için özellikle ayakkabıların nasıl yerleştirileceği ve nasıl daha az yer kaplayacaklar hep bir soru işaretidir. Şık bir ayakkabılık istiyorsanız bizi arayınız..Vestiyer ve antre Tasarımlarımızı referans  resimlerimizden inceleyebilirsiniz. 


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0332) 233 78 60

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top